• Number of users

  Liczba użytkowników konta:

  3

 • Frequency of login

  Częstotliwość logowania:

  kilka razy dziennie

 • Number of keywords

  Liczba zwrotów kluczowych:

  119

 • Pricing plan

  Plan abonamentowy:

  Professional Business

 • Email reports

  Raporty email:

  Tak

 • Mobile App

  Aplikacja mobilna:

  Nie

case study icon


W jaki sposób Nextbike korzysta z Brand24?

Nextbike monitoruje wzmianki o wszystkich swoich produktach w Brand24 i dzięki temu oszczędza czas.

Nextbike posiada kilkadziesiąt projektów na jednym koncie. Monitorują, co użytkownicy mówią o poszczególnych produktach i markach, takich jak Veturilo czy City Handlowy Bikes. Monitoring wielu produktów w ramach jednego konta jest dla Nextbike najcenniejszą funkcjonalnością Brand24.

 

logo of multisport veturilo bikes and citibank handlowy next to each other

case study icon


Rozpoznawanie rynku

Brand24 wspiera funkcjonowanie ich modelu biznesowego.

Monitorując media społecznościowe oraz strony instytucji miejskich z wyprzedzeniem udaje się odnaleźć zapowiedzi miast i gmin w zakresie potrzeb stworzenia systemów rowerów publicznych. Zarówno włodarze miast jak i radni często dzielą swoimi opiniami na temat projektów rowerowych, czy komentują już funkcjonujące wdrożenia.

 

 

Brand24 to także doskonałe źródło informacji o planach ogłoszenia zamówień publicznych jeszcze przed ich oficjalnym ogłoszenie na stronach Biuletynów Informacji PublicznejNextbike jest liderem rynku, a stacje rowerowe dostępne są w ponad 30 miastach.

case study icon

Budowanie relacji z klientami

Brand24 pomógł im zwiększyć grono odbiorców i zbudować trwałe relacje.

Projekt w Brand24 pozwolił im również dotrzeć do nowych obserwatorów w mediach społecznościowych. Znacząco wzrosły zasięgi postów. Grono followersów na wszystkich kanałach zarządzanych przez Nextbike Polska wynosi prawie 100 000 osób. Użytkownicy Nextbike dzielą się swoimi pozytywnymi doświadczeniami na Facebooku, Twitterze i Instagramie.

 

 

Nextbike aktywnie wchodzi w interakcję z użytkownikami i podaje dalej generowane przez nich treści. Brand24 pomaga im również wyszukać pytania dotyczące ich produktów. Odpowiadając na nie, Nextbike buduje relacje z użytkownikami i zachęca do śledzenia działań marki w sieci.

 

 

Ostatni wzrost liczby wzmianek związany był ze zdjęciem dostawcy jedzenia korzystającego z warszawskiego roweru miejskiego. Dzięki Brand24 Nextbike mógł na bieżąco śledzić rozwój sytuacji oraz dokładnie badać statystyki marki Veturilo.

Nextbike-opinia

100 000 monitorowanych marek i 25 miliardów zebranych wzmianek

Zobacz dlaczego Brand24 wykorzystywane jest do śledzenia dziesiątek
tysięcy marek - zarówno małych, średnich, jak również dużych.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO Odkryj potencjał monitoringu mediów społecznościowychOdkryj potencjał monitoringu mediów społecznościowych