Zobacz czym się zajmujemy.

Maksymalizuj potencjał swojego marketingu w social media korzystając z jednej prostej aplikacji:

Get customer insights2

Uzyskaj informacje o klientach

Odnajdź obecnych i potencjalnych klientów aby zrozumieć ich nastawienie do Twojego produktu lub firmy. Dostosuj do nich komunikację w swoich działaniach marketingowych aby osiągać jeszcze lepsze rezultaty.

Engage your customers

Angażuj klientów

Nawiąż kontakt z klientami zawsze tam, gdzie są najbardziej aktywni. Zwiększ satysfakcję odbiorców oraz sprzedaż dzięki wysokiej jakości spersonalizowanym interakcjom.

Find influencers

Znajdź influencerów

Odszukaj najbardziej wpływowe osoby w Twojej branży, aby dodatkowo promować swój biznes. Z zestawem odpowiednich metryk oszacujesz efektywność prowadzonych kampanii z udziałem influencerów.

Zwiększ sprzedaż

Odkryj nowe możliwości sprzedaży w social media. Wyszukaj ludzi, którzy wyrażają zainteresowanie Twoim produktem lub usługą i napisz do nich. Zrobisz to właśnie w chwili, kiedy szukają tego, co możesz im zaoferowć.

grow sales
Protect your brand image

Chroń wizerunek marki

Jako pierwszy znajdź dyskusje na temat Twojej firmy aby dbać o jej reputację. Zapobiegaj kryzysom w social media odpowiadając na problematyczne pytania i komentarze zanim przerodzą się w poważny kłopot.

Analyse your competition

Analizuj swoje działania marketingowe i podejmuj lepsze decyzje

Monitoruj nazwę swojej firmy, istotne słowa kluczowe, frazy oraz hashtagi i zawsze bądź na bieżąco. Sprawdź efektywność podejmowanych działań marketingowych i podejmuj lepsze decyzje w oparciu o zgromadzone dane.

Analyse your competition

Analizuj konkurencję

Miej oko na swoich konkurentów aby zawsze być krok przed nimi. Poznaj ich mocne i słabe strony, obróć tę wiedzę na swoją korzyść i rozwiń swój biznes.

Brzmi nieźle, prawda? No dalej, daj nam szansę i wypróbuj Brand24 ZA DARMO.

Jeszcze Cię nie przekonaliśmy?

Spójrz na to:

IKEA
G2A
Zortrax
G2A
Orbitvu
Watershed
Intel
H&M
Uber

"I have been working with Brand24 since their Beta version and I continue to recommend their platform to clients today without hesitation. Its sophisticated, yet easy-to-use platform allows you to discover what people are saying about your brand anywhere online, in real time."

Patricia Cunningham,
ACCOUNT MANAGER at Barker NYC

Brand24

Ponad 30,000 monitorowanych marek na całym świecie.

Zobacz dlaczego Brand24 wykorzystywane jest do śledzenia dziesiątek tysięcy marek - zarówno małych, średnich, jak również dużych

Szybki kontakt

Helpdesk:
Michał Michurski
tel. +48 693 318 640


Biznes:
Mikołaj Winkiel
tel. +48 717 509 001


Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z Regulaminem