Wybrani Klienci Brand24

Dowiedz się dlaczego Brand24 jest najpopularniejszym narzędziem monitoringu Internetu i mediów społecznościowych w Polsce.

Przetestuj za darmo!
Klienci
Klienci o nas

Brand24 to niezastąpione narzędzie do mierzenia efektów kampanii w mediach społecznościowych. Comiesięczne zestawienia publikacji dotyczących marki na blogach i forach internetowych jasno pokazują jak zwiększa się świadomość marki oraz jej produktów. W kilku przypadkach system pomógł nam również wyselekcjonować branżowych liderów opinii, mających posłużyć za twarz kampanii w sieci.

Ula Lachowicz Brand Manager Paylanez

Używamy B24 do wychwycenia możliwych usprawnień w Obsłudze Klienta. Wyniki z monitoringu blogów i forów internetowych dają nam wskazówki, gdzie możemy działać lepiej.

Marek Knapik Specjalista ds. Marketingu Internetowego Tauron

Z Brand24 korzystamy niemal od początku. Dzięki temu nasza aktywność w Internecie jest doskonale zbadana i zoptymalizowana. To podstawa funkcjonowania nowoczesnej agencji PR.

Adriana Kondratowicz Agencja PR Expert

Cenimy sobie obserwację nowych trendów, nowości i rozwiązań IT, które znacznie ulepszają działanie firm. Naszym celem jest także obniżenie kosztów poprzez udoskonalanie infrastruktury. Brand24 pozwala nam w prosty sposób monitorować "internety" pod kątem naszych wymagań.

Bartłomiej Łapiński Dyrektor Sprzedaży Lemon Pro

Wiemy co, wiemy kto, wiemy jak i wiemy to natychmiast. Więc Keep calm and use Brand24!

Ewa Mittelstaedt Managing Director Monday PR

Brand24 to świetne narzędzie nie tylko do badania insigtów, ale także do przygotowywania i realizacji niestandardowych działań marketingowych. Każdy brand manager, który chce wiedzieć co na jego temat sądzą internauci powinien wypróbować brand24.

Piotr Baranowski Business Development Director Agencja Płodni

Nasze rowery sprzedajemy niemal wyłącznie w Internecie, są tutaj zarówno nasi klienci jak i nasza konkurencja. Słuchamy, odpowiadamy, jesteśmy w kontakcie. Chcemy być jak najbliżej naszych klientów aby zapewnić im możliwie najlepszą obsługę i doskonalić nasze produkty dążąc do zaprojektowania najlepszego roweru na świecie..

Paweł Steinke Market Manager Poland Canyon

Brand24 to narzędzie monitoringu internetu, które sprostało wielu naszym oczekiwaniom. Z przyjemnością wykorzystujemy je w codziennych działaniach dla naszych klientów.

Krystian Dryniak Sales & Marketing Director Agencja Social Media London Style

Moje ulubione narzędzie monitorujące internet i absolutnie ulubiony start-up z Wrocławia. Świetny interfejs, czytelna nawigacja, dane w postaci infografiki oraz absolutna samoobsługa. Oczywiście, jak każde narzędzie działające automatycznie, Brand24 ma czasem problemy z klasyfikacją treści. Jednak czuję autentyczną wdzięczność korzystając z danych z panelu, które ładnie uzupełniają moje raporty i prezentacje dla nowych klientów. Poza tym kto to widział, żeby firma monitorująca media do tego śpiewała i tańczyła oraz pisała książki?! Z przyjemnością płacę comiesięczny abonament!;)

Marta Smyrska Właściciel Agencja Smyrska PR

Właściciele psów i kotów bardzo chętnie dzielą się w mediach społecznościowych rekomendacjami dotyczącymi produktów z których korzystają. Brand24.pl to świetne narzędzie, które pomaga nam na bieżąco monitorować pojawiające się w sieci opinie o naszej marce i produktach, dzięki czemu możemy szybko reagować na pytania lub wątpliwości naszych obecnych i przyszłych Klientów.

Piotr Cieślik Dyrektor Zarządzający Husse Polska

Na chwilę obecną nie wyobrażam sobie budowania silnych marek swoich Klientów bez tego narzędzia. Brand24 pozwala mi na bieżąco monitorować internet i tworzyć zupełnie inne niż dotychczas, lepsze jakościowo i kreatywne analizy dla Klientów. Gdy na pewnym spotkaniu z nowym Klientem opowiadałem o zasadzie działania Brand24, Klient rozmarzony stwierdził: 'Cóż, może ktoś kiedyś coś takiego wymyśli...

Bartosz Fabianowicz Właściciel Agencja NovaPR

Brand24 pomaga nam obecnie głównie przy pracy nad raportami dla naszych klientów. Zastosowań tego produktu jest jednak bardzo wiele, od wstępnego researchu na temat marki, czy zagadnienia, które nas interesuje, po wsparcie sprzedaży i customer service.

Aleks Grynis Właściciel Agencja Next Step

Monitoring mediów w biznesie elektronicznym to absolutna podstawa. Każdy dzień pracy rozpoczynamy od lektury najnowszych powiadomień dotyczących obecności naszej marki w sieci, ale nie tylko, bo dzięki narzędziom, które dostarcza Brand24, śledzimy również działania konkurencji. Brand24 to cenne źródło wiedzy o zachowaniach i przemyśleniach użytkowników internetu, a w szczególności naszych Klientów, bez którego trudno wyobrazić sobie sprawne i efektywne funkcjonowanie platformy e-bookowej. Polecamy!

Ewa Pałka Specjalista ds. PR Woblink

Brand24 pozwala nam odnaleźć wszystkie treści w internecie związane z naszą marką. To dostarcza właścicielom biznesu bardzo wartościowych informacji. Polecamy!

Bartosz Gryszko Właściciel Serwis Corton.pl

Jako agencja marketingowa i PR z Brand24 korzystamy codziennie. Jest to dobre narzędzie do monitoringu fraz związanych z naszymi klientami. Polecam usługi Brand24 również małym i średnim firmom – każdy przedsiębiorca powinien mieć świadomość co się o nim i gdzie pisze.

Justyna Wojtaszczyk Właściciel Agencja marketingowa KeyK Projec

Brand24 pomaga nam znaleźć się tam, gdzie konkurenci nawet nie patrzą. Przed wyborem monitoringu, zapytaliśmy kogo sieć poleca. B24 zareagował natychmiastowo oferując support i rozszerzony okres testowy. Inne serwisy przebudziły się, gdy mieliśmy już ustawione wszystkie potrzebne filtry. Mogliśmy spokojnie wrócić do krzesania appek, czyli tego co lubimy najbardziej.

Grzegorz Brożyna Serwis CocoLab.pl

Chce po prostu śledzić to kto i jak mówi o marce sklepu. W szczególności za pośrednictwem portali społecznościowych. To co mnie tak naprawdę przekonało do usługi to gdy dostałem powiadomienie o jakimś filmiku z serwisu YouTube gdzie ktoś wrzucił filmik z otwieraniem paczki ze sklepu, przy okazji opowiadając gdzie to kupił itp. A po prostu jako właściciel sklepu bardzo mnie interesują wszystkie opinie Klientów. I jak widzę coś takiego to lubię się też włączyć w dyskusję. Brand24 niejako dla mnie stanowi dopełnienie do takich usług jak Analytics.

Marek Pokorski Blog Groovy Reality

Brand24 pozwala rzetelnie analizować dane i monitorować najważniejsze kampanie prowadzone dla naszych klientów. Brand24 jest również niezastąpione jako źródło wiedzy na temat naszych produktów, pozwalając tym samym na realizacje spójnej i konsekwentnej strategii marketingowej.

Jarosław Królewski Dyrektor generalny Humanoit Group

Brand24 używamy w eKomercyjnie.pl od samego początku. Już po beta-testach wiedziałem, że nie będę potrzebował innego rozwiązania do monitorowania swojej marki w sieci i każdego dnia dzięki Waszym powiadomieniom przekonuję się, że miałem rację :) Bardzo dobra, konkretna współpraca, którą polecam innym!

Krzysztof Bartnik Właściciel Serwis eKomercyjnie.pl

Korzystamy z Brand24 ponad rok by monitorować frazy istotne dla naszych klientów. To doskonałe narzędzie, oferowane w rozsądnej cenie. Cenimy je za elastyczność, mobilność i wspomaganie szybkiej reakcji nie tylko w przypadku wizerunkowego kryzysu obsługiwanej marki.

Tomasz Kowalski Agencja TechRepublic

Dzięki Brand24 nie tylko znamy reakcje i zachowania konkretnych naszych użytkowników w różnych miejscach Internetu, ale o wiele lepiej rozumiemy naturę ruchu przychodzącego do serwisu

Tomasz Chmielewski Prezes Zarządu Pixnet

Dzięki rozwiązaniom dostarczanym przez Brand24 otrzymujemy na bieżąco opinie naszych klientów, pozwalając nam spełniać ich wakacyjne marzenia. Brand24 to również rewelacyjne narzędzie do sprawdzania aktualnych trendów w naszej branży.

Sebastian Niderek Almatur

Dzieki Brand24 błyskawicznie odnajdujemy potencjalnego klienta i nawiązujemy z nim rozmowę. To narzędzie jest nieocenione w budowaniu bezpośrednich relacji z klientem.

Marek Zmysłowski Serwis Ok-Auto.pl

Informacja od City Sport- Dzięki Brand24 nasza świadomość o potrzebach klientów zwiększa się z każdym dniem. Informacja od Sun Style- Od kiedy korzystamy z platformy wiemy czego oczekują od nas klienci.

Kamil Nerka Citysport

Brand24 to narzędzie 'musthave' dla wszystkich zajmujących się social media. Stale monitorujemy opinie o naszych klientach i informacje o ich konkurencji.

Adrian Jędrzejczyk Właściciel Juicydesign

Brand24 jest dla nas niezbędnym narzędziem monitoringu sieci. Wykorzystujemy go zarówno do obserwacji działań konkurencji jak i do analiz wpływu naszych działań marketingowych.

Igor Kazimierski Tonal

Tworzenie marek skutecznych na rynku wymaga wsłuchania się w głos odbiorców. Brand24 umożliwia nam bieżący monitoring trendów konsumenckich i pomaga odpowiednio reagować.

Wiktor Pastucha Agencja TilmannSchaffer

Brand24 to dzisiaj już podstawowe narzędzie naszej pracy. Monitoring marki i badanie sentymentu jej użytkowników to wartość dodana dla naszych klientów i nowa przydatna miara w rozwoju strategii firmy. Co cieszy to wzgląd na Polskie realia, czego nie można powiedzieć o zagranicznych konkurentach...

Marcin Atamańczuk Właściciel ExelMedia

Dzięki Brand24 możemy budować silną pozycję marki wyprzedzając konkurencję. Narzędzia Brand24 pomagają szybko wychwycić wszelkie niedoskonałości produktów, a nasze kampanie reklamowe są bardziej efektywne.

Bartek Gryndzia Smmash

Brand24 to doskonałe narzędzie do śledzenia bieżącej sytuacji w otoczeniu naszej Fundacji. Dzięki niemu możemy stale monitorować informacje dotyczące działalności statutowej fundacji docierające z wielu źródeł jednocześnie. Dzięki wykorzystaniu tego narzędzia lepiej, łatwiej i szybciej poznajemy też sytuację dotyczącą wydarzeń w branży i potrzeb ludzi.

Tomasz Poniatowski Fundacja Kubuś

Brand24 pozwala nam ocenić skalę wykorzystania naszego narzędzia w odniesieniu do naszej konkurencji. Dzięki Brand24 widzimy gdzie i w jaki sposób próbują pozyskać respondentów do swoich badań niezależnie do tego czy korzystają z ankietka.pl czy rozwiązań konkurencyjnych. A ponadto od czasu do czasu dowiadujemy się czy i dlaczego jakiś internauta wyraża zadowolenie z wykorzystania naszego serwisu.

Piotr Sadowski Właściciel Serwis Ankietka.pl

Brand24 używamy do monitorowania rynku i śledzenia opinii. Branża, w której działamy należy do bardzo wymagających. Nasi klienci zazwyczaj posiadają znaczną wiedzę na temat fotografii, świetnie orientują się w nowościach sprzętowych i często zasięgają opinii w internecie. Brand24 pomaga nam szybko reagować na ich oczekiwania i doskonalić standardy obsługi klienta.

Przemysław Zapart Specjalista ds. marketingu Sklep Fripers.pl

Nie wiem jak radziliśmy sobie bez Brand24. Testowaliśmy inne podobne rozwiązania, ale tylko Brand24 daje nam tak szczegółowy obraz polskiego Internetu. Dzięki niemu możemy szybciej zdefiniować trendy, określić najbardziej opiniotwórcze miejsca w sieci, a także szybko zareagować na kryzysy i minimalizować ich skutki. Nieocenione jest również wsparcie samego zespołu Brand24, który był elastyczny i pomocny w kryzysowych sytuacjach.

Anna Skóra Kierownik Biura Interaktywnego Agencja Apella

Brand24 wykorzystujemy od końca 2011 roku. Dzięki temu mamy bezpośredni dostęp do opinii o naszych usługach i repertuarach kinowych, jak również do opinii na temat działań naszej konkurencji. Pomaga nam skutecznie dopasowywać nasze usługi do potrzeb naszych klientów i optymalizować komunikację.

Łukasz Chomyn Digital Wonderland

Brand24 to doskonałe źródło opinii na temat marki! Jedno proste narzędzie, a potrafi usprawnić pracę każdego marketingowca.

Joanna Kobylińska Specjalista ds. Marketingu i PR Serwis Sendit.pl, Zespół Allegro

N Korzystamy z Brand24 od kilku miesięcy i jest bardzo pomocny. Teraz dużo łatwiej i szybciej monitorujemy internet i social media pod kątem pojawiających się informacji o naszej firmie. Dzięki temu zawsze trzymamy rękę na pulsie.

Infolet Sp. z o.o.

Z Branda korzystamy codziennie, pomaga nam monitorować sieć na bieżąco i odpowiadać na pytania internautów o kody rabatowe do różnego rodzaju sklepów. Przydaje się też przy ogarnianiu internetu podczas większych akcji. Fajna sprawa i polecamy!

Maciek Serafin Serwis Kodyrabatowe.pl

Do najważniejszych korzyści można zaliczyć: możliwość szczegółowej analizy wizerunku firmy w sieci i obserwacji dyskusji, które toczą się wokół marki/usługi,
 śledzenie działań konkurencji w internecie,
 możliwość szybkiej reakcji na sytuacje kryzysowe oraz przewidywania potencjalnych konfliktów. Internet, ze względu na swój zasięg i szybkość rozpowszechniania informacji, jest szczególnie kryzysogennym medium. Monitoring mediów pozwoli nam szybko wykrywać, reagować i przewidywać potencjalne problemy. Niewątpliwie zlecając monitoring internetu zewnętrznej firmie oszczędzamy czas, pokonujemy bariery techniczne i licencyjne, otrzymujemy wszechstronne dane, ale przede zyskujemy możliwość szybkiej reakcji na to, co się dzieje w sieci.

Marzena Józefowicz Specjalista ds. marketingu Ośrodek Czarny Groń

Fajne narzędzie za rozsądną cenę. Dzięki niemu jesteśmy w stanie w miarę szybko dostrzec problemy i potrzeby kibiców (klientów), a przede wszystkim sprawdzić czy nasze działania odnoszą zamierzony skutek. Interfejs czytelny i zrozumiały, nawet nasi nietechniczni współpracownicy wszystko rozumieją. Polecam.

Maciej Pobudkiewicz IT Solutions

Firma Direct Point Sp. z o.o. , prowadząca serwis clientservice.pl, zajmuje się kompleksowo audytem, doradztwem , wdrożeniami oraz szkoleniami w zakresie standardów obsługi Klienta w firmach. Wykorzystanie narzędzi social media jest aktualnie integralnym i niezbędnym elementem strategii i wysokich standardów obsługi Klienta. Dlatego też clientservice.pl rekomenduje swoim Klientom korzystanie z Brand24 jako narzędzia monitoringu mediów społecznościach oraz prowadzenia aktywnego dialogu z Klientami. Rekomendujemy naszym Klientom rozwiązania skuteczne i niezbędne w obsłudze Klienta XXI wieku – takim narzędziem jest dla nas Brand24

Beata Nawrat Direct Point Sp. z o.o.

Dzięki Brand24.pl w czasie rzeczywistym monitorujemy co, gdzie i kiedy internet mówi o naszych klientach. Bez tego nie da się dziś uprawiać public relations.

Sebastian Łuczak Łuczak PR

Przed podjęciem decyzji o wyborze firmy, która zajmie się dla nas monitoringiem Internetu, skorzystaliśmy ze darmowych wersji we wszystkich firmach oferujących tego typu usługi. Do Brand24 przekonała nas: cena, profesjonalny i bardzo intuicyjny panel Klienta oraz możliwość monitorowania kilku haseł jednocześnie, bez konieczności płacenia za monitoring każdego hasła oddzielnie. Monitoring brand24 pozwala nam wyłapać wszystkie, pojawiające się w sieci, treści związane z naszym portalem.

Magdalena Nahurska Serwis MyDwoje.pl

Brand24 to niezastąpione narzędzie do mierzenia efektów kampanii w mediach społecznościowych. Comiesięczne zestawienia publikacji dotyczących marki na blogach i forach internetowych jasno pokazują jak zwiększa się świadomość marki oraz jej produktów. W kilku przypadkach system pomógł nam również wyselekcjonować branżowych liderów opinii, mających posłużyć za twarz kampanii w sieci.

Karolina Hawliczek PromoAgency

Stilago.pl korzysta z monitoringu Brand24 w codziennej kontroli zasobów Internetu co pozwala być pewnym jakie treści publikowane są na temat naszej marki. Cena usługi w stosunku do jej funkcjonalności jest bardzo atrakcyjna.

Sebastian Świderski Serwis Stilago.pl

Brand24 to bardzo przydatne narzędzie - pozwala nam śledzić humory naszych studentów i w odpowiedzi na nie, codziennie angażować swoje siły w poprawianie jakości świadczonych przez nas usług. Jest dla nas skarbnicą wiedzy o tym, co dzieje się w social media.

Małgorzata Bartoń Specjalista ds. Promocji i Rekrutacji Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa

Korzystamy z Brand24 do monitoringu marki, jej reputacji. Dla celów dotarcia do potenacjalnych klientów i poznania ich preferencji, potrzeb. Głównie oczywiście dla śledzenia opinii o naszym sklepie, wychwytywania tych niekorzystnych, na które możemy szybko zareagować.

Milena Przybilska Serwis Siegajpozdrowie.pl

Korzystamy z Brand24. Korzystamy codziennie. Korzystamy namiętnie.

Mateusz Miernikowski Właściciel Agencja Konceptika

Brand24 jest dla nas jednym z istotnych narzędzi do monitorowania skuteczności działań komunikacyjnych, w szczególności skierowanych do social mediów. Duże znaczenie ma dla nas warstwa analityczna, która w łatwy sposób pozwala na szybkie zobrazowanie wyników i opracowanie raportów.

Tomasz Partyka Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu i Komunikacji Finder S.A.

Jestem pod wrażeniem działania Brand24. Dzięki niemu mogę znaleźć osoby szukające usług fryzjerskich we Wrocławiu. Narzędzie doskonale pozwala mi odnaleźć Klientów dla mojej branży, a ja w przystępny sposób jestem w stanie zaproponować wizytę w moim salonie.

Dawid Kremza Właściciel Salon fryzjerski Hairshape

Brand24 należy do najważniejszych narzędzi pracy działu PR firmy Blue Media. Nasze internetowe usługi są realizowane w czasie rzeczywistym i tak samo szybko chcemy wiedzieć, co sądzą o nas klienci. Błyskawicznie dostarczona informacja pozwala nam natychmiast reagować, szczególnie w przypadku niezadowolonych klientów. Brand24 umożliwia dotarcie do takich osób i rozwiązanie ich problemu.

Tomasz Bobrowski PR Manager Blue Media

Brand24 używamy do codziennego skrupulatnego monitoringu wizerunku w infosferze naszych stałych Klientów oraz do doraźnych odpowiedzi na pytanie "co o nas mówią w sieci?" tych, którzy dopiero nimi się staną.

Anna Pokrzywa Research Manager & Strategic Planner Harder & Harder

Grunt to wiedzieć co i jak… Rozpoczęliśmy współpracę z Brand 24, ponieważ wiedza na temat tego, jak jesteśmy postrzegani w sieci jest ważna w procesie kreowania wizerunku marki.

Katarzyna Drynko Serwis Sheepla.pl
Więcej klientów
Brand24