Funkcje

Przyjazny monitoring mediów społecznościowych dla Twojej firmy.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
BRAND24 Features

Funkcje Brand24

Tu znajdziesz kluczowe możliwości monitoringu Internetu jakie oferujemy:

Mentions Detail

Strumień wzmianek

Sprawdź co mówią o Twojej marce klienci i reaguj na bieżąco. Jednym kliknięciem myszki przejdź do interesującej wzmianki i odpowiedz.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Mentions Detail

Wykres natężenia dyskusji

Przejrzysta prezentacja zmian w natężeniu ilości wzmianek i zasięgu. Sprawdź jak często mówi się o Twojej marce w sieci, jak dużo interakcji wywołują wpisy oraz jak duży zasięg w mediach społecznościowych generuje Twoja marka. Zobacz jak dziennie, tygodniowo czy miesięcznie zmienia się liczba wyników i zidentyfikuj najbardziej zasięgowe źródła.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Statystyka marki

Statystyka marki

Zaawansowane wskaźniki pozwalające na lepsze zrozumienie tego co dzieje się z monitorowaną marką lub hasłem. To także najlepszy sposób na porównanie kilku marek.

Mention Analytics

Influence Score

Wskaźnik wpływu stworzony z myślą o błyskawicznej klasyfikacji źródeł wyników. Na wartość influence score wpływają m.in. zasięg, popularność, aktywność oraz interaktywność źródła.

Analiza sentymentu

Analiza sentymentu

Zobacz jak nacechowane emocjonalnie są wzmianki o Twojej marce (pozytywnie, neutralnie, negatywnie) i zrozum swoich klientów. Wyłap w czasie rzeczywistym problemy internautów i znajdź wpisy wymagające natychmiastowej reakcji.

Alerts Detail

Powiadomienia

Możliwość ustawienia alertów / powiadomień w oparciu o zdefiniowane filtry. Otrzymuj notyfikacje e-mail tylko w przypadku istotnych wyników np. na witrynach większych niż 500 tys. wizyt na miesiąc.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Exporting Detail

Eksport danych

Udostępnij wyniki z monitoringu przy pomocy automatycznych raportów PDF, .xls czy w formie infografiki.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO
Filtering Detail

Filtrowanie

Filtruj wyniki tak, aby dotrzeć do najbardziej interesujących wzmianek. Możesz kategoryzować wzmianki według źródła, sentymentu, interakcji oraz wielu innych.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO

"Używamy B24 do wychwycenia możliwych usprawnień w Obsłudze Klienta. Wyniki z monitoringu blogów i forów internetowych dają nam wskazówki, gdzie możemy działać lepiej."

Marek Knapik,
Specjalista ds. marketingu internetowego w firmie TAURON

Brzmi nieźle, prawda? No dalej, daj nam szansę i wypróbuj Brand24 ZA DARMO.

Tysiące monitorowanych marek na całym świecie.

Zobacz dlaczego Brand24 wykorzystywane jest do śledzenia dziesiątek tysięcy marek - zarówno małych, średnich, jak również dużych

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO DISCOVER SOCIAL MEDIA MONITORINGOdkryj potencjał monitoringu mediów społecznościowych