Funkcje Brand24

Tu znajdziesz kluczowe możliwości monitoringu Internetu jakie oferujemy:

Strumień wzmianek

Sprawdź co mówią o Twojej marce klienci i reaguj na bieżąco. Jednym kliknięciem myszki przejdź do interesującej wzmianki i odpowiedz.

Załóż darmowe konto

Wykres natężenia dyskusji

Przejrzysta prezentacja zmian w natężeniu ilości wzmianek i zasięgu. Sprawdź jak często mówi się o Twojej marce w sieci, jak dużo interakcji wywołują wpisy oraz jak duży zasięg w mediach społecznościowych generuje Twoja marka. Zobacz jak dziennie, tygodniowo czy miesięcznie zmienia się liczba wyników i zidentyfikuj najbardziej zasięgowe źródła.

Załóż darmowe konto

Statystyka marki

Zaawansowane wskaźniki pozwalające na lepsze zrozumienie tego co dzieje się z monitorowaną marką lub hasłem. To także najlepszy sposób na porównanie kilku marek.

Influence Score

Wskaźnik wpływu stworzony z myślą o błyskawicznej klasyfikacji źródeł wyników. Na wartość influence score wpływają m.in. zasięg, popularność, aktywność oraz interaktywność źródła.

Analiza sentymentu

Zobacz jak nacechowane emocjonalnie są wzmianki o Twojej marce (pozytywnie, neutralnie, negatywnie) i zrozum swoich klientów. Wyłap w czasie rzeczywistym problemy internautów i znajdź wpisy wymagające natychmiastowej reakcji.

Powiadomienia

Możliwość ustawienia alertów / powiadomień w oparciu o zdefiniowane filtry. Otrzymuj notyfikacje e-mail tylko w przypadku istotnych wyników np. na witrynach większych niż 500 tys. wizyt na miesiąc.

Załóż darmowe konto

Eksport danych

Udostępnij wyniki z monitoringu przy pomocy automatycznych raportów PDF, .xls czy w formie infografiki.

Załóż darmowe konto

Filtrowanie

Filtruj wyniki tak, aby dotrzeć do najbardziej interesujących wzmianek. Możesz kategoryzować wzmianki według źródła, sentymentu, interakcji oraz wielu innych.

Załóż darmowe konto

"I have been working with Brand24 since their Beta version and I continue to recommend their platform to clients today without hesitation. Its sophisticated, yet easy-to-use platform allows you to discover what people are saying about your brand anywhere online, in real time."

Patricia Cunningham,
ACCOUNT MANAGER at Barker NYC

Zapisz się na 14 dniowy, bezpłatny test i poznaj najlepsze narzędzie do monitoringu roku 2015.

Brand24

Ponad 30,000 monitorowanych marek na całym świecie.

Zobacz dlaczego Brand24 wykorzystywane jest do śledzenia dziesiątek tysięcy marek - zarówno małych, średnich, jak również dużych

Załóż darmowe konto

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z Regulaminem