Pomoc

Tutaj znajdziesz najważniejsze informacje

Zwrot Kluczowy
Zwrot kluczowy to słowo opisujące wybraną markę, produkt lub temat. Zwrotem kluczowym może być pojedynczy wyraz, jak i wyrażenie. Dodatkowo do każdego zwrotu kluczowego możesz dodać słowa wymagane i wykluczone. Dzięki temu możesz doprecyzować wzmianki, które trafiają do Twojego projektu.
Aktualizacja wyników
Aktualizacja wyników określa, jak często narzędzie przeszukuje internet pod kątem określonych zwrotów kluczowych. Częstotliwość aktualizacji determinuje, to jak często będą pojawiały się nowe wyniki w Twoich projektach. Im szybsza aktualizacja, tym szybciej otrzymasz powiadomienie o nowych wzmiankach.
Archiwum wyników
Archiwum odpowiedzialne jest za dostęp do wzmianek, które dodajemy do Twojego nowego projektu po jego utworzeniu. Im większy zakres archiwum w Twoim planie, tym dalej wstecz możemy udostępnić Ci wzmianki. W zależności od planu jest to od miesiąca (plan Individual) do 12 miesięcy (plan Enterprise).
Dodatkowi użytkownicy
Z narzędzia może korzystać wielu użytkowników. Dzięki temu możesz udostępnić dostęp do konta pracownikom zespołu, czy klientowi. Dodatkowo możesz uruchomić raporty, czy powiadomienia dla wybranych użytkowników. W kontach Premium liczba użytkowników jest nielimitowana.
Automatyczne raporty
W narzędziu znajdziesz trzy rodzaje raportów. Eksport danych do Excela, Infografikę, czy raport PDF. Za pomocą jednego kliknięcia możesz w błyskawiczny sposób zobaczyć najważniejsze dane, wzmianki z dowolnego swojego projektu.
Pomoc 24/7
Chętnie pomożemy Ci na każdym etapie pracy z narzędziem. Od stworzenia projektu, po jego optymalizację i późniejszą analizę zebranych wyników. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Często zadawane pytania

Tradycyjne przelewy, płatności internetowe oraz płatność kartą kredytową. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay Akceptowane płatności
W każdej chwili 14-dniowego okresu próbnego możesz zrezygnować z dalszego korzystania z narzędzia. Jeśli tego dokonasz, nie ponosisz jakichkolwiek kosztów związanych z działaniem Brand24. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań związanych z płatnościami, zapraszamy do kontaktu na adres podany w stopce strony.
Nie wymagamy podpisania jakiejkolwiek umowy. Brand24 to usługa "pay-as-you-go". Zwyczajnie opłacasz swoje konto z miesiąca na miesiąc. Jeśli zrezygnujesz z konta w trakcie miesiąca rozliczeniowego, opłata nie będzie naliczana począwszy od kolejnego miesiąca. Jeśli jednak chciałbyś podpisać umowę, jest taka możliwość. W takim przypadku możesz płacić w trybie Postpaid, czyli dopiero na koniec miesiąca rozliczeniowego.
Naturalnie. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z konta Brand24.
Oczywiście. Masz taką możliwość w ustawieniach konta.
Prezentowane pakiety to opcje all-inclusive i nie mają żadnych ukrytych kosztów.