Przewodnik po głównych opcjach
Fraza
Fraza to słowo lub zestaw słów opisujących wybraną markę, produkt lub temat. Warto pamiętać, że w ramach pojedynczej frazy można ustalić kilka słów kluczowych pomagających w jej opisaniu (np. odmian słowa - iphone, iphona, iphonem). Mamy też możliwość ustawienia dodatkowych słów kluczowych (tzw. fraz powiązanych) - które pozwalają precyzować wyniki.
Aktualizacja wyników
Aktualizacja wyników określa odstępy czasu, w których pojawiać się będą nowe wyniki. Szybka reakcja na dyskusję toczoną w sieci jest kluczowa, dlatego nawet w pakiecie Premium wyniki są aktualizowane co godzinę. Warto zwrócić uwagę na pakiet Max, w którym wyniki pojawiają się w czasie rzeczywistym.
Archiwum wyników
Archiwum to zbiór wszystkich wyników na temat Twojej frazy - marki, produktu lub tematu, który monitorujesz. Pakiety Brand24 oferują różny dostęp do archiwum wyników. Począwszy od archiwum z ostatnich 4 dni w pakiecie podstawowym, po pełny dostęp bez ograniczeń w pakietach Premium oraz Biznes.
Administratorzy
Administrator konta Brand24 to osoba posiadająca możliwość tworzenia i edycji nowych fraz, a także zarządzania wynikami (oceną sentymentu, grupowaniem, itd). Administrator ma również prawa tworzenia nowych alertów - powiadamiających na temat nowych wyników.
Obserwatorzy
Obserwatorzy konta Brand24 to osoby posiadające dostęp do wyników, raportów, alertów - w trybie "tylko do odczytu". Nie posiadają oni praw do tworzenia lub edycji fraz. Konta obserwatora służą jako ograniczony dostęp, który może zostać przydzielony np. klientowi zainteresowanemu monitorowaniem wyników i efektywności kampanii reklamowej.
Raporty
Brand24 oferuje kompleksowy system raportów zawierających najważniejsze wskaźniki opisujące "życie" Twojej marki, produktu lub wybranego tematu w sieci. W raportach można znaleźć m.in. wykresy prezentujące ilość dyskusji związanych z Twoją marką lub produktem, czy sentyment wypowiedzi.
Pomoc 24/7
Dla pakietów z serii Professional oferujemy kompleksową pomoc online / tel. 24 godziny na dobę. Pomagamy m.in. w interpretacji wyników, konfiguracji frazy i alertów, a także w zarządzaniu kontem.
Często zadawane pytania
Jak działa 14-dniowy darmowy okres próbny?
Darmowy okres próbny pozwala na przetetsowanie narzędzia. Jeśli w trakcie lub po testach zdecydujesz się na wybór płatnej wersji, zostaniesz poproszony o wybranie planu abonamentowego oraz dokonanie opłaty. Jeśli nie zdecydujesz się na wybór płatnej wersji, twoje konto po zakończonych testach zostanie automatycznie wyłączone. W razie jakikolwiek dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu na adres .
Czy aby korzystać z Brand24 muszę podpisać umowę?
Nie wymagamy podpisania jakiejkolwiek umowy. Brand24 to usługa "pay-as-you-go". Zwyczajnie opłacasz swoje konto z miesiąca na miesiąc. Jeśli zrezygnujesz z konta w trakcie miesiąca rozliczeniowego, opłata nie będzie naliczana począwszy od kolejnego miesiąca.
Czy mogę zrezygnować z korzystania z Brand24 w dowolnym momencie?
Naturalnie. W dowolnej chwili możesz zrezygnować z konta Brand24
Czy w każdej chwili mogę zmienić mój pakiet na inny?
Oczywiście. Wystarczy, że klikniesz na przycisk "Konto" znajdujący się w górnej części strony i skorzystasz z opcji "zmień pakiet".
Czy pakiety Brand24 nie mają żadnych ukrytych kosztów?
Prezentowane pakiety to opcje all-inclusive i nie mają żadnych ukrytych kosztów.
Czy wystawiacie faktury VAT?
Tak

Szybki kontakt

Helpdesk:
Michał Michurski
tel. +48 693 318 640


Biznes:
Mikołaj Winkiel
tel. +48 717 509 001


Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z Regulaminem