• Number of users

  Liczba użytkowników konta:

  5

 • Frequency of login

  Częstotliwość logowania:

  Codziennie

 • Number of keywords

  Liczba zwrotów kluczowych:

  8

 • Pricing plan

  Plan abonamentowy:

  Professional Business

 • Email reports

  Raporty email:

  Tak

 • Mobile App

  Aplikacja mobilna:

  Nie

case study icon

Do czego Divante używa Brand24?

Software house od dwóch lat wykorzystuje monitoring Internetu i mediów społecznościowych do generowania leadów.

Brand24 jest w Divante jednym z narzędzi do generowania leadów przez social selling. Social selling to technika sprzedażowa, która polega na docieraniu do potencjalnych klientów szukających danej usługi lub produktu online, w szczególności w mediach społecznościowych. W dzisiejszych czasach konsumenci coraz częściej pytają o rekomendacje produktów i usług na forach dyskusyjnych, blogach i w mediach społecznościowych. Social selling polega na identyfikowaniu takich zapytań i wchodzeniu w interakcje z ich autorami.

 

Przy odpowiedniej konfiguracji projektu i podaniu właściwych zwrotów kluczowych dla danego biznesu takie zapytania i rozmowy są wyłapywane przez narzędzia do monitoringu Internetu, np. Brand24. W przypadku Divante monitorowane zwroty kluczowe dotyczą technologii, w których pracują.

case study icon

Social selling w wykonaniu Divante

Divante wykorzystuje monitoring Internetu do generowania leadów przez technikę social selling.

Divante monitoruje frazy kluczowe związane np. z PWA (Progressive Web Apps), czy Pimcore (frameworki PIM i CMS). Przez monitorowanie rozmów na te tematy, Divante jest w stanie identyfikować okazje sprzedażowe i wchodzić w interakcje z autorami zapytań.

 

Social Selling the Divante Way

 

Divante włącza się właśnie w takie dyskusje oferując pomoc, wiedzę i swoje doświadczenie. Tego typu interakcje i dostarczanie wartości przyczyniają się do pozyskiwania klientów.

 

Social Selling the Divante Way

case study icon

Jakie KPI'e śledzi Divante?

Software house monitoruje ilość generowanych leadów i sprzedaży.

case study icon

Zwrot z inwestycji?

100 000+ Euro.

Od czasu zmiany strategii sprzedażowej Divante zajmuje się bardziej niszowymi obszarami. Przy pomocy Brand24 firma znalazła klienta na zlecenie w wysokości ponad 100 000 Euro.

case study icon

Ulubiona funkcja?

Raporty dzienne i tygodniowe.

Jedną z ulubionych funkcji narzędzia Brand24, które wykorzystuje Divante są dzienne i tygodniowe raporty przychodzące na maila. Zawierają one podsumowanie najważniejszych wzmianek na temat Divante i monitorowanych zwrotów kluczowych związanych z technologiami, w których pracuje Divante.

100 000 monitorowanych marek i 25 miliardów zebranych wzmianek

Zobacz dlaczego Brand24 wykorzystywane jest do śledzenia dziesiątek
tysięcy marek - zarówno małych, średnich, jak również dużych.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO Odkryj potencjał monitoringu mediów społecznościowychOdkryj potencjał monitoringu mediów społecznościowych