Klienci o nas
Pierwszy poranne maile to zawsze monitoring od Brand24. Dzięki nim na bieżąco śledzimy markę PayLane i możemy reagować na zachowania internautów. W sieci wszystko dzieje się tu i teraz - opinie czy pytania wymagają szybkich odpowiedzi. Dzięki Brand24 te proste, codzienne czynności nigdy nie urastają do rangi problemów.
Ula Lachowicz
Brand Manager
Paylane
Używamy B24 do wychwycenia możliwych usprawnień w Obsłudze Klienta. Wyniki z monitoring-u blogów i forów internetowych daje nam wskazówki, gdzie możemy działać lepiej.
Marek Knapik
Specjalista ds. Marketingu Internetowego
Tauron
Z Brand24 korzystamy niemal od początku. Dzięki temu nasza aktywność w Internecie jest doskonale zbadana i zoptymalizowana. To podstawa funkcjonowania nowoczesnej agencji PR.
Adriana Kondratowicz
Agencja PR Expert
Cenimy sobie obserwację nowych trendów, nowości i rozwiązań IT, które znacznie ulepszają działanie firm. Naszym celem jest także obniżenie kosztów poprzez udoskonalanie infrastruktury. Brand24 pozwala nam w prosty sposób monitorować "internety" pod kątem naszych wymagań.
Bartłomiej Łapiński
Dyrektor Sprzedaży Lemon Pro
Wiemy co, wiemy kto, wiemy jak i wiemy to natychmiast. Więc Keep calm and use Brand24!
Ewa Mittelstaedt
Managing Director
Monday PR
Brand24 to świetne narzędzie nie tylko do badania insigtów, ale także do przygotowywania i realizacji niestandardowych działań marketingowych. Każdy brand manager, który chce wiedzieć co na jego temat sądzą internauci powinien wypróbować brand24.
Piotr Baranowski
Business Development Director
Agencja Płodni
Nasze rowery sprzedajemy niemal wyłącznie w Internecie, są tutaj zarówno nasi klienci jak i nasza konkurencja. Słuchamy, odpowiadamy, jesteśmy w kontakcie. Chcemy być jak najbliżej naszych klientów aby zapewnić im możliwie najlepszą obsługę i doskonalić nasze produkty dążąc do zaprojektowania najlepszego roweru na świecie.
Paweł Steinke
Market Manager Poland
Canyon
Brand24 to narzędzie monitoringu internetu, które sprostało wielu naszym oczekiwaniom. Z przyjemnością wykorzystujemy je w codziennych działaniach dla naszych klientów.
Krystian Dryniak
Sales & Marketing Director
Agencja Social Media London Style
Moje ulubione narzędzie monitorujące internet i absolutnie ulubiony start-up z Wrocławia. Świetny interfejs, czytelna nawigacja, dane w postaci infografiki oraz absolutna samoobsługa. Oczywiście, jak każde narzędzie działające automatycznie, Brand24 ma czasem problemy z klasyfikacją treści. Jednak czuję autentyczną wdzięczność korzystając z danych z panelu, które ładnie uzupełniają moje raporty i prezentacje dla nowych klientów. Poza tym kto to widział, żeby firma monitorująca media do tego śpiewała i tańczyła oraz pisała książki?! Z przyjemnością płacę comiesięczny abonament!;)
Marta Smyrska
Właściciel
Agencja Smyrska PR
Właściciele psów i kotów bardzo chętnie dzielą się w mediach społecznościowych rekomendacjami dotyczącymi produktów z których korzystają. Brand24.pl to świetne narzędzie, które pomaga nam na bieżąco monitorować pojawiające się w sieci opinie o naszej marce i produktach, dzięki czemu możemy szybko reagować na pytania lub wątpliwości naszych obecnych i przyszłych Klientów.
Piotr Cieślik
Dyrektor Zarządzający
Husse Polska
Na chwilę obecną nie wyobrażam sobie budowania silnych marek swoich Klientów bez tego narzędzia. Brand24 pozwala mi na bieżąco monitorować internet i tworzyć zupełnie inne niż dotychczas, lepsze jakościowo i kreatywne analizy dla Klientów. Gdy na pewnym spotkaniu z nowym Klientem opowiadałem o zasadzie działania Brand24, Klient rozmarzony stwierdził: 'Cóż, może ktoś kiedyś coś takiego wymyśli...'
Bartosz Fabianowicz
Właściciel
Agencja NovaPR
Brand24 pomaga nam obecnie głównie przy pracy nad raportami dla naszych klientów. Zastosowań tego produktu jest jednak bardzo wiele, od wstępnego researchu na temat marki, czy zagadnienia, które nas interesuje, po wsparcie sprzedaży i customer service.
Aleks Grynis
Właściciel
Agencja Next Step
Monitoring mediów w biznesie elektronicznym to absolutna podstawa. Każdy dzień pracy rozpoczynamy od lektury najnowszych powiadomień dotyczących obecności naszej marki w sieci, ale nie tylko, bo dzięki narzędziom, które dostarcza Brand24, śledzimy również działania konkurencji. Brand24 to cenne źródło wiedzy o zachowaniach i przemyśleniach użytkowników internetu, a w szczególności naszych Klientów, bez którego trudno wyobrazić sobie sprawne i efektywne funkcjonowanie platformy e-bookowej. Polecamy!
Ewa Pałka
Specjalista ds. PR
Woblink
Analizujemy opinie naszych Klientów i staramy się odpowiadać na ich pytania i wątpliwości w tych miejsca, gdzie są one publikowane. Nie czekamy więc, aż Klient sam do nas przyjdzie, ale staramy się gasić pożar z odpowiednim wyprzedzeniem.
Bartłomiej Roszkowski
Członek Zarządu
NetPress Digital
Dzięki Brand24 za jedyne 19 zł netto miesięcznie możemy codziennie skanować Internet w poszukiwaniu treści o naszej firmie. Brand24 umożliwia nam szybkie zlokalizowanie wypowiedzi o Jobhouse w artykułach, na forach internetowych, a nawet w mediach społecznościowych. Takie rozwiązanie daje nam ogromną oszczędność czasu i pieniędzy, jakie poświęcilibyśmy na ręczne wyszukiwanie wzmianek o naszej firmie. Co więcej Brand24 jest bardzo prosty w obsłudze – praktycznie wszystko od ustawień wyszukiwarki po płatności można zrobić online. Zdecydowanie polecam.
Natalia Bogdan
General Manager
Agencja Jobhouse
Brand24 dzięki rozbudowanej funkcji filtrowania, oddaje w ręce użytkownika ogrom możliwości w kwestii monitoringu sieci. Jest to narzędzie dla tych, którzy wiedzą czego chcą.
Szymon Barczak
Serwis Eurocent.pl
Brand24 pozwala nam odnaleźć wszystkie treści w internecie związane z naszą marką. To dostarcza właścicielom biznesu bardzo wartościowych informacji. Polecamy!
Bartosz Gryszko
Właściciel
Serwis Corton.pl
Dzięki Brand24 błyskawicznie wiemy co i kto mówi o miniCRM.pl w internecie. Monitoring, który po prostu działa.
Maksymilian Śleziak
Właściciel
Agencja Ageno
Brand24 pomaga nam znaleźć się tam, gdzie konkurenci nawet nie patrzą. Przed wyborem monitoringu, zapytaliśmy kogo sieć poleca. B24 zareagował natychmiastowo oferując support i rozszerzony okres testowy. Inne serwisy przebudziły się, gdy mieliśmy już ustawione wszystkie potrzebne filtry. Mogliśmy spokojnie wrócić do krzesania appek, czyli tego co lubimy najbardziej.
Grzegorz Brożyna
Serwis CocoLab.pl
Chce po prostu śledzić to kto i jak mówi o marce sklepu. W szczególności za pośrednictwem portali społecznościowych. To co mnie tak naprawdę przekonało do usługi to gdy dostałem powiadomienie o jakimś filmiku z serwisu YouTube gdzie ktoś wrzucił filmik z otwieraniem paczki ze sklepu, przy okazji opowiadając gdzie to kupił itp. A po prostu jako właściciel sklepu bardzo mnie interesują wszystkie opinie Klientów. I jak widzę coś takiego to lubię się też włączyć w dyskusję. Brand24 niejako dla mnie stanowi dopełnienie do takich usług jak Analytics.
Marek Pokorski
Blog Groovy Reality
Brand24 pozwala rzetelnie analizować dane i monitorować najważniejsze kampanie prowadzone dla naszych klientów. Brand24 jest również niezastąpione jako źródło wiedzy na temat naszych produktów, pozwalając tym samym na realizacje spójnej i konsekwentnej strategii marketingowej.
Jarosław Królewski
Dyrektor generalny
Humanoit Group
Brand24 używamy w eKomercyjnie.pl od samego początku. Już po beta-testach wiedziałem, że nie będę potrzebował innego rozwiązania do monitorowania swojej marki w sieci i każdego dnia dzięki Waszym powiadomieniom przekonuję się, że miałem rację :) Bardzo dobra, konkretna współpraca, którą polecam innym!
Krzysztof Bartnik
Właściciel
Serwis eKomercyjnie.pl
Korzystamy z Brand24 ponad rok by monitorować frazy istotne dla naszych klientów. To doskonałe narzędzie, oferowane w rozsądnej cenie. Cenimy je za elastyczność, mobilność i wspomaganie szybkiej reakcji nie tylko w przypadku wizerunkowego kryzysu obsługiwanej marki.
Tomasz Kowalski
Agencja TechRepublic
Dzięki Brand24 nie tylko znamy reakcje i zachowania konkretnych naszych użytkowników w różnych miejscach Internetu, ale o wiele lepiej rozumiemy naturę ruchu przychodzącego do serwisu
Tomasz Chmielewski
Prezes Zarządu
Pixnet
Dzięki rozwiązaniom dostarczanym przez Brand24 otrzymujemy na bieżąco opinie naszych klientów, pozwalając nam spełniać ich wakacyjne marzenia. Brand24 to również rewelacyjne narzędzie do sprawdzania aktualnych trendów w naszej branży.*
Sebastian Niderek
Almatur
Dzieki Brand24 błyskawicznie odnajdujemy potencjalnego klienta i nawiązujemy z nim rozmowę. To narzędzie jest nieocenione w budowaniu bezpośrednich relacji z klientem.
Marek Zmysłowski
Serwis Ok-Auto.pl
Informacja od City Sport- Dzięki Brand24 nasza świadomość o potrzebach klientów zwiększa się z każdym dniem. Informacja od Sun Style- Od kiedy korzystamy z platformy wiemy czego oczekują od nas klienci.
Kamil Nerka
Citysport
Brand24 to narzędzie 'musthave' dla wszystkich zajmujących się social media. Stale monitorujemy opinie o naszych klientach i informacje o ich konkurencji.
Adrian Jędrzejczyk
Właściciel
Juicydesign
Brand24 jest dla nas niezbędnym narzędziem monitoringu sieci. Wykorzystujemy go zarówno do obserwacji działań konkurencji jak i do analiz wpływu naszych działań marketingowych.
Igor Kazimierski
Tonal
Tworzenie marek skutecznych na rynku wymaga wsłuchania się w głos odbiorców. Brand24 umożliwia nam bieżący monitoring trendów konsumenckich i pomaga odpowiednio reagować.
Wiktor Pastucha
Agencja TilmannSchaffer
Brand24 to dzisiaj już podstawowe narzędzie naszej pracy. Monitoring marki i badanie sentymentu jej użytkowników to wartość dodana dla naszych klientów i nowa przydatna miara w rozwoju strategii firmy. Co cieszy to wzgląd na Polskie realia, czego nie można powiedzieć o zagranicznych konkurentach...
Marcin Atamańczuk
Współwłaściciel
ExelMedia
Dzięki Brand24 możemy budować silną pozycję marki wyprzedzając konkurencję. Narzędzia Brand24 pomagają szybko wychwycić wszelkie niedoskonałości produktów, a nasze kampanie reklamowe są bardziej efektywne.
Bartek Gryndzia
Smmash
Brand24 to doskonałe narzędzie do śledzenia bieżącej sytuacji w otoczeniu naszej Fundacji. Dzięki niemu możemy stale monitorować informacje dotyczące działalności statutowej fundacji docierające z wielu źródeł jednocześnie. Dzięki wykorzystaniu tego narzędzia lepiej, łatwiej i szybciej poznajemy też sytuację dotyczącą wydarzeń w branży i potrzeb ludzi.
Tomasz Poniatowski
Fundacja Kubuś
Brand24 pozwala nam ocenić skalę wykorzystania naszego narzędzia w odniesieniu do naszej konkurencji. Dzięki Brand24 widzimy gdzie i w jaki sposób próbują pozyskać respondentów do swoich badań niezależnie do tego czy korzystają z ankietka.pl czy rozwiązań konkurencyjnych. A ponadto od czasu do czasu dowiadujemy się czy i dlaczego jakiś internauta wyraża zadowolenie z wykorzystania naszego serwisu.
Piotr Sadowski
Właściciel
Serwis Ankietka.pl
Brand24 używamy do monitorowania rynku i śledzenia opinii. Branża, w której działamy należy do bardzo wymagających. Nasi klienci zazwyczaj posiadają znaczną wiedzę na temat fotografii, świetnie orientują się w nowościach sprzętowych i często zasięgają opinii w internecie. Brand24 pomaga nam szybko reagować na ich oczekiwania i doskonalić standardy obsługi klienta.
Przemysław Zapart
Specjalista ds. marketingu
Sklep Fripers.pl
Nie wiem jak radziliśmy sobie bez Brand24. Testowaliśmy inne podobne rozwiązania, ale tylko Brand24 daje nam tak szczegółowy obraz polskiego Internetu. Dzięki niemu możemy szybciej zdefiniować trendy, określić najbardziej opiniotwórcze miejsca w sieci, a także szybko zareagować na kryzysy i minimalizować ich skutki. Nieocenione jest również wsparcie samego zespołu Brand24, który był elastyczny i pomocny w kryzysowych sytuacjach.
Anna Skóra
Kierownik Biura Interaktywnego
Agencja Apella
Brand24 wykorzystujemy od końca 2011 roku. Dzięki temu mamy bezpośredni dostęp do opinii o naszych usługach i repertuarach kinowych, jak również do opinii na temat działań naszej konkurencji. Pomaga nam skutecznie dopasowywać nasze usługi do potrzeb naszych klientów i optymalizować komunikację.
Łukasz Chomyn
Digital Wonderland
Brand24 to doskonałe źródło opinii na temat marki! Jedno proste narzędzie, a potrafi usprawnić pracę każdego marketingowca.
Joanna Kobylińska
Specjalista ds. Marketingu i PR
Serwis Sendit.pl, Zespół Allegro
Korzystamy z Brand24 od kilku miesięcy i jest bardzo pomocny. Teraz dużo łatwiej i szybciej monitorujemy internet i social media pod kątem pojawiających się informacji o naszej firmie. Dzięki temu zawsze trzymamy rękę na pulsie.
Infolet Sp. z o.o.
Fajne narzędzie za rozsądną cenę. Dzięki niemu jesteśmy w stanie w miarę szybko dostrzec problemy i potrzeby kibiców (klientów), a przede wszystkim sprawdzić czy nasze działania odnoszą zamierzony skutek. Interfejs czytelny i zrozumiały, nawet nasi nietechniczni współpracownicy wszystko rozumieją. Polecam.
Maciej Pobudkiewicz
IT Solutions
Do najważniejszych korzyści można zaliczyć: możliwość szczegółowej analizy wizerunku firmy w sieci i obserwacji dyskusji, które toczą się wokół marki/usługi,
 śledzenie działań konkurencji w internecie,
 możliwość szybkiej reakcji na sytuacje kryzysowe oraz przewidywania potencjalnych konfliktów. Internet, ze względu na swój zasięg i szybkość rozpowszechniania informacji, jest szczególnie kryzysogennym medium. Monitoring mediów pozwoli nam szybko wykrywać, reagować i przewidywać potencjalne problemy. Niewątpliwie zlecając monitoring internetu zewnętrznej firmie oszczędzamy czas, pokonujemy bariery techniczne i licencyjne, otrzymujemy wszechstronne dane, ale przede zyskujemy możliwość szybkiej reakcji na to, co się dzieje w sieci.
Marzena Józefowicz
specjalista ds. marketingu
Ośrodek Czarny Groń
Z Branda korzystamy codziennie, pomaga nam monitorować sieć na bieżąco i odpowiadać na pytania internautów o kody rabatowe do różnego rodzaju sklepów. Przydaje się też przy ogarnianiu internetu podczas większych akcji. Fajna sprawa i polecamy!
Maciek Serafin
Serwis Kodyrabatowe.pl
Firma Direct Point Sp. z o.o. , prowadząca serwis clientservice.pl, zajmuje się kompleksowo audytem, doradztwem , wdrożeniami oraz szkoleniami w zakresie standardów obsługi Klienta w firmach. Wykorzystanie narzędzi social media jest aktualnie integralnym i niezbędnym elementem strategii i wysokich standardów obsługi Klienta. Dlatego też clientservice.pl rekomenduje swoim Klientom korzystanie z Brand24 jako narzędzia monitoringu mediów społecznościach oraz prowadzenia aktywnego dialogu z Klientami. Rekomendujemy naszym Klientom rozwiązania skuteczne i niezbędne w obsłudze Klienta XXI wieku – takim narzędziem jest dla nas Brand24 .
Beata Nawrat
Direct Point Sp. z o.o.
Dzięki Brand24.pl w czasie rzeczywistym monitorujemy co, gdzie i kiedy internet mówi o naszych klientach. Bez tego nie da się dziś uprawiać public relations.
Sebastian Łuczak
Łuczak PR
Przed podjęciem decyzji o wyborze firmy, która zajmie się dla nas monitoringiem Internetu, skorzystaliśmy ze darmowych wersji we wszystkich firmach oferujących tego typu usługi. Do Brand24 przekonała nas: cena, profesjonalny i bardzo intuicyjny panel Klienta oraz możliwość monitorowania kilku haseł jednocześnie, bez konieczności płacenia za monitoring każdego hasła oddzielnie. Monitoring brand24 pozwala nam wyłapać wszystkie, pojawiające się w sieci, treści związane z naszym portalem.
Magdalena Nahurska
Serwis MyDwoje.pl
Brand24 to niezastąpione narzędzie do mierzenia efektów kampanii w mediach społecznościowych. Comiesięczne zestawienia publikacji dotyczących marki na blogach i forach internetowych jasno pokazują jak zwiększa się świadomość marki oraz jej produktów. W kilku przypadkach system pomógł nam również wyselekcjonować branżowych liderów opinii, mających posłużyć za twarz kampanii w sieci.
Karolina Hawliczek
PromoAgency
Stilago.pl korzysta z monitoringu Brand24 w codziennej kontroli zasobów Internetu co pozwala być pewnym jakie treści publikowane są na temat naszej marki. Cena usługi w stosunku do jej funkcjonalności jest bardzo atrakcyjna.
Sebastian Świderski
Serwis Stilago.pl
Brand24 to bardzo przydatne narzędzie - pozwala nam śledzić humory naszych studentów i w odpowiedzi na nie, codziennie angażować swoje siły w poprawianie jakości świadczonych przez nas usług. Jest dla nas skarbnicą wiedzy o tym, co dzieje się w social media.
Małgorzata Bartoń
Specjalista ds. Promocji i Rekrutacji
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa
Korzystamy z Brand24 do monitoringu marki, jej reputacji. Dla celów dotarcia do potenacjalnych klientów i poznania ich preferencji, potrzeb. Głównie oczywiście dla śledzenia opinii o naszym sklepie, wychwytywania tych niekorzystnych, na które możemy szybko zareagować.
Milena Przybilska
Serwis Siegajpozdrowie.pl
Korzystamy z Brand24. Korzystamy codziennie. Korzystamy namiętnie.
Mateusz Miernikowski
Właściciel
Agencja Konceptika
Brand24 jest dla nas jednym z istotnych narzędzi do monitorowania skuteczności działań komunikacyjnych, w szczególności skierowanych do social mediów. Duże znaczenie ma dla nas warstwa analityczna, która w łatwy sposób pozwala na szybkie zobrazowanie wyników i opracowanie raportów.
Tomasz Partyka
Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu i Komunikacji
Finder S.A.
Do czego wykorzystujemy Brand24? Do monitorowania publikacji prasowych,które cyklicznie rozsyłamy do mediów oraz informacji o naszej firmie. Brand24 - idealnie spełnia nasze oczekiwania w tym względzie - no i kontakt jest przesympatyczny.
Marta Roszak
Grupa marketingowa TAI
Jestem bardzo zadowolony z wyników jakie znajduje Brand24. Na ich podstawie wyszukuję osoby w Internecie, które poszukują usług z zakresu stomatologii i zapraszam je do mojego gabinetu. Niezbędne narzędzie dla małego przedsiębiorcy szukającego Klientów w Interencie.
lek. dent. Rafał Pomianowski
Właściciel
Gabinet stomatologiczny Clinident
Podróże do Afryki, które organizuje to bardzo wąska dziedzina. Dzięki Brand24 mogę dotrzeć do tych osób w Internecie, które piszą o tego typu wyjazdach na swoich blogach, czy forach dyskusyjnych. Narzędzie ułatwia mi z nimi kontakt i pozwala także dotrzeć do kluczowych osób znające specyfikę mojej branży, tzw. trendsetterów.
Paweł Wojtyszyn
Paweł Wojtyszyn
Biuro podróży Wagabundo Travel
Jestem pod wrażeniem działania Brand24. Dzięki niemu mogę znaleźć osoby szukające usług fryzjerskich we Wrocławiu. Narzędzie doskonale pozwala mi odnaleźć Klientów dla mojej branży, a ja w przystępny sposób jestem w stanie zaproponować wizytę w moim salonie.
Dawid Kremza
Właściciel
Salon fryzjerski Hairshape
Brand24 należy do najważniejszych narzędzi pracy działu PR firmy Blue Media. Nasze internetowe usługi są realizowane w czasie rzeczywistym i tak samo szybko chcemy wiedzieć, co sądzą o nas klienci. Błyskawicznie dostarczona informacja pozwala nam natychmiast reagować, szczególnie w przypadku niezadowolonych klientów. Brand24 umożliwia dotarcie do takich osób i rozwiązanie ich problemu.
Tomasz Bobrowski
PR Manager
Blue Media
Brand24 używamy do codziennego skrupulatnego monitoringu wizerunku w infosferze naszych stałych Klientów oraz do doraźnych odpowiedzi na pytanie "co o nas mówią w sieci?" tych, którzy dopiero nimi się staną.
Anna Pokrzywa
Research Manager & Strategic Planner
Harder & Harder
Grunt to wiedzieć co i jak… Rozpoczęliśmy współpracę z Brand 24, ponieważ wiedza na temat tego, jak jesteśmy postrzegani w sieci jest ważna w procesie kreowania wizerunku marki.
Katarzyna Drynko
Serwis Sheepla.pl
Jako agencja marketingowa i PR z Brand24 korzystamy codziennie. Jest to dobre narzędzie do monitoringu fraz związanych z naszymi klientami. Polecam usługi Brand24 również małym i średnim firmom – każdy przedsiębiorca powinien mieć świadomość co się o nim i gdzie pisze.
Justyna Wojtaszczyk
Właściciel
Agencja marketingowa KeyK Project
Więcej klientów Brand24
Klienci

Ta strona korzysta z plików cookie. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z Regulaminem