Czym jest Brand24?

Podstawowe informacje o produkcie

Brand24 to najbardziej efektywna metoda monitorowania tego, co o Twojej marce, produkcie mówi się w Internecie. To również narzędzie do pomiaru nateżenia szumu (buzz), który pojawia się wokół wybranej marki, produktu lub słowa kluczowego. Serwis zapewnia pełne archiwum tego, co o Twoim produkcie lub marce mówiło i mówi się w sieci, a zostało zebrane od chwili rozpoczęcia monitoringu.

Jedną z podstawowych funkcjonalności projektu jest także możliwość obsługi klientów skupionych w ramach platform społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy Blip. Powiadomienia Brand24 - o nowych dyskusjach na temat konkretnej marki - pojawiają się już w kilka minut po jej inicjacji przez samego autora. Taki mechanizm pozwala na błyskawiczną reakcję włączającego się do dyskusji konsultanta.

Brand24 to także źródło analiz i raportów dających kompleksową wiedzę na temat klientów. Narzędzie pozwala na obserwację ich zachowań, opinii, a także związanych z nimi trendów. Celem Brand24 jest stworzenie nowego kanału komunikacji z klientami, którego wykorzystanie pozwoli m.in. na wsparcie sprzedaży, a także wzmocnienie pozytywnego wizerunku wybranej marki, produktu bądź usługi.

Brand24 Logo

Monitoring Marki

Dowiedz się, co mówi się o Tobie lub Twojej marce w Internecie. Wybierz słowa kluczowe dla Twojego biznesu i śledź dyskusję na ich temat.

Trendy

Analizuj trendy związane z monitorowaną marką lub słowem kluczowym. Sprawdź czy realizowana kampania reklamowa przynosi efekty!