Case Study

Hyper Poland

Dowiedz się, jak monitoring mediów pomaga marce wzmacniać pozycję na rynku i budować relacje z odbiorcami!

Załóż darmowe konto
 • Number of users

  Liczba użytkowników konta:

  4

 • Frequency of login

  Częstotliwość logowania:

  kilka razy w tygodniu

 • Number of keywords

  Liczba zwrotów kluczowych:

  10

 • Pricing plan

  Plan abonamentowy:

  Professional Premium

 • Email reports

  Raporty email:

  Tak

 • Mobile App

  Aplikacja mobilna:

  Nie

case study icon

W jaki sposób Hyper Poland korzysta z Brand24?

Głównym celem monitorowania sieci jest odnalezienie jak największej liczby wzmianek na temat marki, aby sprawdzić, kto o niej pisze i w jaki sposób. Prowadzimy również projekty, dzięki którym czerpiemy wiedzę na temat tego co dzieje się w branży.

Mamy wgląd na działania naszej konkurencji, a przede wszystkim, dzięki Brand24 mamy możliwość nawiązywania nowych relacji z Internautami.

Monitoring to skuteczny sposób na zbudowanie silnej pozycji na rynku poprzez obserwację i  wchodzenie w interakcję z osobami zaangażowanymi w temat. Monitoring wielu źródeł, takich jak fora dyskusyjne, czy portale opiniotwórcze stały się miejscem, w którym ludzie dzielą się ze sobą informacjami, w tym doświadczeniami na temat marek. Systematycznie obserwując wzmianki na nasz temat, możemy dotrzeć do miejsc, w których toczą się dyskusje i się do nich włączyć.


Brand24 jako narzędzie do działań związanych z social listeningiem wspiera kreowanie wizerunku naszej marki, zapewniając szeroki obraz tego, jak jesteśmy postrzegani. Przed rozpoczęciem monitoringu nie mieliśmy dostępu do takiej  ilości informacji na temat rynku.

Teraz nasz dział marketingu, PR’u i analityki korzysta z tej kopalni wiedzy.

Brand24 jako narzędzie do działań związanych z social listeningiem wspiera kreowanie wizerunku naszej marki, zapewniając szeroki obraz tego, jak jesteśmy postrzegani. Przed rozpoczęciem monitoringu nie mieliśmy dostępu do takiej ilości informacji na temat rynku. Teraz nasz dział marketingu, PR’u i analityki korzysta z tej kopalni wiedzy.

Katarzya Foljanty

Liczby szybko możemy przerzucić na wykres i sprawdzić jak Hyper Poland wypada na tle naszej konkurencji. Monitoring mediów pod kątem konkurencji również dostarcza nam wielu informacji o rynku, a tę wiedzę wykorzystujemy jako źródło inspiracje do podejmowania kolejnych działań w sieci.

 

 

 

 

 

Tysiące monitorowanych marek i 40 miliardów zebranych wzmianek

Zobacz dlaczego Brand24 wykorzystywane jest do śledzenia dziesiątek
tysięcy marek - zarówno małych, średnich, jak również dużych.

ZAŁÓŻ DARMOWE KONTO Odkryj potencjał monitoringu mediów społecznościowychOdkryj potencjał monitoringu mediów społecznościowych