Brand24 na liście High Performer w raporcie G2 Crowd dotyczącym Monitoringu Social Media

Aneta Głowacka Aneta Głowacka
September 27, 2016 ・ 1 min read

G2 Crowd – serwis gromadzący recenzje na temat produktów i usług, okrzyknięty niejednokrotnie liderem w tej dziedzinie – opublikował raport dotyczący narzędzi Monitoringu Social Media. Brand24 znalazło się w nim w kategorii High Performer, na podstawie pozytywnych opinii użytkowników i ogólnej pozycji firmy na rynku.

Raport opiera się na ponad 1,415 opiniach napisanych przez użytkowników serwisu korzystających z poszczególnych narzędzi. Spośród 126 produktów wymienionych w G2 Crowd w kategorii Monitoringu Social Media, do rankingu trafiły takie, które otrzymały minimum 10 recenzji pozwalających zakwalifikować je na tę listę.

Pełen raport znajduje się tutaj.

Moc recenzji

Badania potwierdzają jak ważne dla przedsiębiorstw są recenzje. Według BrightLocal 92% użytkowników czyta recenzje online, a 9 na 10 klientów ufa opiniom, które znajdują w Internecie równie bardzo jak osobistym rekomendacjom. Jednocześnie system gwiazdek jest kluczowym czynnikiem branym pod uwagę przy ocenie biznesu – tylko 13% klientów zaufa firmom, które mają 1 lub 2 gwiazdki. Dlatego dbamy o nasz profil na G2 Crowd.

g2

W G2 Crowd użytkownicy po zalogowaniu się za pomocą konta Linkedin mogą wystawiać recenzje produktów, których używają. Poniżej przykładowa opinia dotycząca naszego narzędzia, która została uwzględniona przez G2 Crowd do ustalenia naszej punktacji we wspomnianym rankingu.

g2-crowd-user-review

O tym jak ważne są opinie użytkowników przekonaliśmy się na własnej skórze – nasze analizy wykazały, że aż 75% klientów Brand24 odwiedza strony z recenzjami przed założeniem u nas konta. Dlatego bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zostawili na G2 Crowd swoje opinie.