Już dziś wypróbuj integrację Brand24 z platformą Slack i błyskawicznie angażuj klientów

Aneta Głowacka Aneta Głowacka
April 6, 2016 ・ 2 min read

Wtorek 6 kwietnia 2016 to wielki dzień w historii Brand24 – dzień, od którego możliwa jest integracja naszego narzędzia ze Slackiem! Od dziś na wybranym kanale tej platformy mogą pojawiać się wzmianki z monitoringu Twojej firmy, marki lub określonego tematu. Jest to opcja dostępna dla wszystkich typów kont w Brand24!

Integracja Brand24 ze Slackiem to jeszcze sprawniejsza praca nad projektami

Stwierdzenie naszej Content Managerki Gosi, że Slack jest układem krążenia Brand24 w żadnej mierze nie jest przesadą. Nie pracujemy w jednym budynku i nie widujemy się codziennie, dlatego firmowe sprawy załatwiamy za pomocą tego narzędzia do komunikacji między pracownikami. Slack ułatwia pracę nie tylko nam, ale także 2 milionom użytkowników, których zaufanie zdobył w 2 lata.

To narzędzie pozwala dzielić się wiedzą, tworzyć kanały dyskusyjne dotyczące różnych obszarów działań firmy, podejmować wspólnie decyzje i delegować zadania. Dzięki temu odpowiednio angażuje każdego członka zespołu i pozwala być na bieżąco ze wszystkimi informacjami w firmie.

slack

Bez wątpienia istotnym elementem życia firmy, który wymaga odpowiedniego zaangażowania zespołu są dane pozyskane z monitoringu Internetu. Na wszystkie wyszukane wzmianki dotyczące marki należy odpowiednio zareagować -niejednokrotnie  czas ma tutaj kluczowe znaczenie. 

Dlatego dostęp do danych z Brand24 bezpośrednio w kanale Slack pozwala szybko i sprawnie organizować pracę na wzmiankach i delegować zadania z nimi związane, tym samym zwiększając produktywność zespołu i jakość działań online.

Integracja

Co jest niezbędne do integracji? Oprócz konta w Slacku i w Brand24 (jeżeli jeszcze go nie masz, wypróbuj 14 dni darmowych testów) potrzebujesz jedynie kanał, w którym będą gromadzone Twoje wzmianki. Powiadomienia z wyszukanymi wynikami wyglądają w następujący sposób:

integracja Brand24 i slack

Sama integracja jest niebywale prosta – kilka kliknięć i Twój projekt zostanie dołączony do Slacka. Wszystkie niezbędne informacje na ten temat możesz zdobyć w poniższym wideo, w którym nasz CRO Mick Griffin przedstawia integrację krok po kroku.

Brand24 + Slack = Same korzyści

Nie umożliwiliśmy stworzenia tej integracji tylko dlatego, że uwielbiamy to narzędzie. Zrobiliśmy to, ponieważ dostrzegamy liczne korzyści, jakie ta integracja przyniesie Twojej firmie.

  • Zwiększysz satysfakcję swoich klientów, ponieważ zawsze odpowiesz na komentarze i pytania dotyczące Twojego biznesu.
  • Do odpowiedzi na poszczególne wzmianki wyznaczysz najbardziej kompetentne osoby, które w odpowiedni sposób zbudują relacje z Twoimi klientami.
  • Będziesz mógł jeszcze sprawniej reagować na problematyczne komentarze zanim przerodzą się w kryzys, ponieważ mogą je odkryć i zareagować na nie także członkowie zespołu, którzy nie mają dostępu do Brand24.
  • Nie będziesz tracić czasu na poruszanie się między różnymi narzędziami.

Przekonaj się jak działa ta integracja w praktyce!

Gorąco zachęcamy do śledzenia istotnych wzmianek dotyczących Twojej firmy bezpośrednio w Slacku – kontroluj pojawiające się wyniki, odpowiadaj na pytania, angażuj klientów i zapobiegaj kryzysom. Pamiętaj jednak, że te powiadomienia nie zastąpią naszego Dashboardu – odwiedzaj go regularnie aby wyciągnąć z wyszukanych wzmianek jak najwięcej kluczowych dla Twojego biznesu informacji. Jeżeli nie masz jeszcze konta, załóż je i przetestuj Brand24 14 dni za darmo.

Nie zwlekaj! Dołącz do klientów, którzy już wdrożyli integrację Brand24 + Slack.