Weź udział w ogólnopolskim badaniu video marketingu

Brand24 Brand24
Feb 22, 2016 ・ 2 min read

2015 rok był kolejnym rokiem określanym mianem roku video. Trend ten w istocie trzyma się bardzo mocno, ale czy stał się już powszechny? Czy polskie przedsiębiorstwa dostrzegły potencjał tkwiący w video marketingu?

Czy video marketing to powszechny trend?

Trendy tworzą ludzie. Najpierw pojawiają się wizjonerzy, potem ci chętnie sięgający po nowinki, a na końcu trafia on pod strzechy. Z B2B Video Content Marketing Survey Results wynika, że aż 96% firmy tej branży w USA angażuje się w działania video content marketingowe. Tymczasem w Polsce według Chimney’s YOUTOP100 Poland 2015 tylko 34 spośród 500 największych firm publikuje na YouTube regularnie przynajmniej jeden film tygodniowo. A jak korzystają z video marketingu małe i średnie przedsiębiorstwa?

Po co nam te badania?

W marketingu nie można popełnić większego błędu niż nieznajomość potrzeb swoich klientów. Im bardziej wyspecjalizowana branża, tym trudniej o solidne badania. Czasem po prostu nie pozostaje nic innego niż przeprowadzić je samemu. Dla nas kluczowe jest pytanie co małe i średnie przedsiębiorstwa sądzą o działaniach video marketingowych? Dlatego przygotowaliśmy badanie o ogólnopolskim zasięgu.

Czy możesz nam pomóc?

Największym wyzwaniem, jakie stoi przed badaczami, jest zachęcenie małych i średnich przedsiębiorstw do udziału w badaniu. Należy korzystać z każdej okazji, więc korzystamy. Prosimy, uzupełnij ankietę. Udzielenie odpowiedzi zajmie około 7 minut.

Co oferujemy w zamian?

W zamian oferujemy wiedzę i rabaty u partnerów badania. Efektem naszych działań będzie raport, w którym wyniki badań zostaną opatrzone komentarzem ekspertów i praktyków. Raport zostanie udostępniony bezpłatnie wszystkim zainteresowanym. Co więcej, nasi partnerzy przygotowali dla uczestników badania zniżki na specjalistyczne usługi i publikacje.

Wypełnij ankietę! Sprawdź, co możesz zyskać! 

Gościnnie wpis przygotowała Olga Majkowska, która wraz z zespołem OFFON Agency zaprasza do udziału w badaniu.

Partnerzy badania

grafika koniec